Zwart-wit doet het altijd goed bij hout, naturel tinten en denim. Bij dit kussen springen het aztec dessin en de robuuste kwastjes er meteen uit. Het is zo’n kussen dat je er makkelijk even bij pakt als je bank of bed wat meer pit kan gebruiken.
Ik vind dit er vooral lekker bij passen aan het begin van het voorjaar of als je gewoon weer zin hebt in dat Ibiza-gevoel in huis. Combineer hem met effen kussens in beige, zand of zwart, dan komt het patroon het mooist uit. Door het formaat 30 x 50 cm werkt hij ook fijn als ‘tussenmaat’ tussen grotere vierkante kussens.
De voorkant heeft het aztec design, de achterkant is effen. De stof voelt stevig aan en de kwastjes zijn lekker grof, dus je ziet die textuur echt.
Productdetails
Ontdek onze populairste categorieën en vul je winkelwagen met jouw favorieten
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.