De stof voelt stevig en een beetje droog aan, een beetje zoals canvas. Dat past goed bij de donkerblauwe Indian style print: die is vrolijk, speels en lekker aanwezig.
Omdat het dessin best opvalt, combineert hij het mooist met effen kussens. Denk aan rustige, vlakke kleuren ernaast, dan krijgt de print de ruimte zonder dat het rommelig wordt. Op de bank werkt hij goed als kleuraccent, maar op bed doet hij het ook prima tussen wat rustigere tinten.
De hoes is gemaakt van een mix van katoen en linnen en heeft de bohemian/aztec print aan beide kanten. Zo ziet hij er overal hetzelfde uit, welke kant je ook voor hebt. Voor het schoonmaken kun je hem het beste mild met de hand wassen, dan blijft hij langer mooi en beter in vorm.
Productdetails
Ontdek onze populairste categorieën en vul je winkelwagen met jouw favorieten
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.