Hou je van een chique hotelgevoel of een modern interieur met wat glans, dan zit je met Oona White/Silver meteen goed. Het is een zilverkleurig kussen met een ingeweven patroon van metallic garen, dus je krijgt dat sprankelende effect zonder dat het een print is.
Je combineert ’m heel makkelijk met effen kussens, maar hij kan ook prima naast andere metallic motieven. Mijn tip: leg hem in het midden en stapel er twee rustige, effen kussens omheen; dan valt het ingeweven patroon extra op.
De stof is jacquard en voelt stevig aan. Door de ingeweven draden zie je de tekening echt in de stof zitten, en de piping langs de rand maakt het net wat strakker afgewerkt.
Productdetails
Ontdek onze populairste categorieën en vul je winkelwagen met jouw favorieten
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.